WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROKU SZKOLNYM 2019/20

W wyniku głosowania klas IV-VIII w dniu 30 września 2019 r. w Zarządzie Samorządu Uczniowskiego, kandydaci według ilości otrzymanych głosów, objęli   następujące funkcje:

Przewodnicząca: Zuzanna Szałacha kl.VIII A

Zastępca: Szymon Świderski kl.VII C

Skarbnik: Patrycja Choduń kl.VIII B

Sekretarz: Magdalena Prandota kl.VII B

Serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych i owocnych działań na rzecz społeczności szkolnej.

A oto ich fotografie i krótka prezentacje.

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Nazywam się Zuzanna Szałacha. Chodzę do klasy 8a.Moje hobby to taniec i nurkowanie. Tańczę i nurkuję od 9 roku życia. Bardzo lubię angażować się w różne akcje i projekty szkolne oraz pozaszkolne, dlatego zgłosiłam swoją kandydaturę do samorządu uczniowskiego. Bardzo się cieszę, że zostałam przewodniczącą i postaram się spełnić oczekiwania społeczności szkolnej.

PA080007

ZASTĘPCA PRZEWONICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Mam na imię Szymon. Chodzę do klasy VII c. Moje zainteresowania to taniec towarzyski, gra na gitarze oraz sport. Lubię grać w piłkę nożną, jeździć na hulajnodze wyczynowej i snowboardzie. Wolny czas spędzam z rodziną oraz przyjaciółmi dzieląc wspólne pasje. Moje plany wyborcze to na przykład plebiscyt na nauczyciela roku, kino w szkole połączone z nocowaniem, kąciki ciszy w bibliotece, różne ciekawe dni tematyczne czy muzyka podczas przerw. Będę również aktywnie uczestniczył w akcjach charytatywnych. Obiecuję godnie reprezentować naszą szkołę i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.

PA080009

SKARBNIK SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Jestem Patrycja Choduń. Mam 14 lat i chodzę do klasy VIII b. Od niedawna pełnię funkcję skarbnika w naszej kochanej szkole. Uwielbiam wszystkie zwierzęta, ale najbardziej lubię psy. Natomiast moimi ulubionymi kolorami są różowy i czerwony. Jestem osobą bardzo towarzyską i kontaktową, więc jeżeli macie jakieś pomysły, problemy, lub po prostu chcielibyście porozmawiać to przychodźcie do mnie, a na pewno was wysłucham. Mam nadzieję na owocną współpracę.

PA090013

SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Cześć! Nazywam się Magdalena Prandota i mam 13 lat. Chodzę do klasy 7 b. Jestem pogodna i kreatywna. Mam wiele pasji i zainteresowań. Od 6 lat uczestniczę w zajęciach z tańca współczesnego. Nauka nie sprawia mi większych trudności. Jestem otwarta na pomysły innych."

PA080008

1 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W wyniku głosowania uczniów klas IV-VIII przewodniczącym SU został Jakub Kołtun z klasy VIII b, jego zastępcą Oliwia Pietrkiewicz z klasy VIIId, sekretarzem Zuzanna Szałacha  z klasy VIIa, a skarbnikiem Julia Szych z klasy VIIIc.

Serdecznie gratulujemy wybranym osobom i czekamy na ciekawe propozycje uatrakcyjnienia życia szkoły.

Jakub Kołtun

Zuzanna Szałacha