konkurs wielkanocny 11 20190417 1943892961

W dniu 1 kwietnia 2019 r., w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, w naszej Szkole odbył się Szkolny Konkurs Wielkanocny dla klas czwartych i piątych. Organizatorkami konkursu były: s. Dorota Podsiad, nauczyciel religii i Renata Seroka, nauczyciel historii.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu z pytaniami dotyczącymi polskich tradycji, obrzędów i zwyczajów, treści biblijnych oraz liturgii Wielkiej Nocy. Uczniowie pisali test w dwóch grupach: sala nr 18 - 15 uczniów z klas 4a, 4 e, 5 c, 5 e i 5f oraz sala nr 41 - 20 uczniów z klas 4d i 4e. W dniu 17 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu oraz uroczyste rozdanie dyplomów i nagród.

sp38 info

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie prawni !

Dyrektor szkoły informuje, że w dniach 15,16,17 kwietnia 2019 r. zostaną przeprowadzone egzaminy ósmoklasisty; 15 kwietnia – język polski, 16 kwietnia matematyka, 17 kwietnia – język obcy .

W związku z organizacją egzaminu w/w  dni są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewnia opiekę uczniom,  w świetlicy. W tym dniu nie pracuje stołówka szkolna.W dniu 18 kwietnia rozpoczyna się przerwa świąteczna i trwa do 23 kwietnia włącznie. W dniach 18 i 23 kwietnia 2019 r., świetlica pracuje od 6.30 do 17.00, natomiast 19 kwietnia ( Wielki Piątek ) świetlica pracuje do godz. 12.00.

Zajęcia po przerwie świątecznej planowo rozpoczynamy 24 kwietnia 2019 r.

Korzystając z okazji w imieniu Społeczności szkolnej i dyrekcji, życzę Państwu radosnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

Mirosław Wójcik

sp38 info

Szanowni Państwo,  Drodzy Uczniowie !

W związku ze zbliżającym się egzaminem ósmoklasisty zapraszam naszych uczniów klas ósmych jutro tj. 11 kwietnia 2019 r. o godz. 10.30 na spotkanie z dyrektorem szkoły.

Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Pana Wołodyjowskiego 13 na korytarzu szkolnym ( na parterze ), w związku z egzaminami ósmoklasisty, które będą przeprowadzone w dniach: 15,16 i 17 kwietnia 2019 r.

Celem spotkania jest przypomnienie zasad obowiązujących podczas egzaminu, a także udzielenie uczniom wskazówek natury technicznej i organizacyjnej.

Mam nadzieję, że to spotkanie pozwoli uczniom i rodzicom,  z większym spokojem myśleć o zbliżających się egzaminach.

Serdecznie zapraszam,

Mirosław Wójcik

umiem plywac

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !

Informujemy, że zajęcia projektu "Umiem pływać" odbywają się wg harmonogramu.

sp38 infoSzanowni Rodzice i Opiekunowie !

Informujemy, że w związku z trwającą akcją strajkową w naszej szkole, zaplanowane na dnia 9 kwietnia 2019 r. zebrania z wychowawcami klas zostały odwołane.