Piotr Dobrowolski

festiwal aktywnoci modziey 6 20230529 1282806567

Dnia 24.05 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się dziewiąta edycja Festiwalu Aktywności Młodzieży. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy 7c: Iga Bury, Mikołaj Chropot, Anna Grzegorczyk, Maria Gumowska, Paweł Hamryszczak, Laura Kamińska i Filip Łukasik. Było kosmicznie - wszyscy przenieśliśmy się do „Galaktyki Kompetencji”!  Głównym tematem wydarzenia było kształtowanie przyszłości i rozwoju umiejętności uczestników, poprzez zachęcenie ich do spędzania czasu w sposób aktywny i twórczy. Wspólnie budowaliśmy relacje, wymienialiśmy się pomysłami i czerpaliśmy radość z tego „zupełnie innego” dnia. Spotkanie pokazało nam, że swoją aktywnością, talentami i determinacją przekraczamy wszelkie granice i niekiedy zaburzamy czasoprzestrzeń.  

Główną częścią festiwalu była gra edukacyjna, podczas której rozwiązywaliśmy zadania i łamigłówki, kształtując przy tym m. in. zdolność współpracy, zaufania, wiary i wspierania siebie. Częścią, która wzbudziła równie dużo emocji był występ rapera Q-KEY w formie freestyle oraz dyskusja na temat tego, jak stworzyć grę w 48h.  

Teraz wspólnie czekamy na wyniki i mocno wierzymy w siebie - jesteśmy w stanie zrobić wszystko (prawie😊), szczególnie pracując jako grupa! Niech nasza aktywność i pasja otwierają drogę do spełnienia marzeń. 

Zapraszamy do galerii

Kategoria: