umiem plywac

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !

Uprzejmie informujemy, że dnia 11 marca 2019 r. rozpoczynamy program „Umiem Pływać”.Zajęcia wszystkich zgłoszonych uczniów będą realizowane w czwartki w godz. 17.15-18.00 na pływalni w Szkole Podstawowej nr 28  przy ulicy Radości 13 w Lublinie.

umiem plywac

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Uprzejmie informuję, że zajęcia w ramach projektu pn. "Umiem pływać" w okresie od 1 do 3 listopada br. nie będą realizowane. Zajęcia zostaną odpracowane w kolejnym tygodniu.

J.Jarosiński, wicedyrektor szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !

Uprzejmie informuję, że zajęcia nauki pływania (kontynuacja zajęć z roku szkolnego 2017/18) w ramach projektu pn. "Umiem pływać" rozpoczną się od 10.09.2018 (poniedziałek) oraz będą realizowane w terminach i godzinach zgodnych z harmonogramem obowiązującym w roku szkolnym 2017/18.

Mirosław Wójcik

Dyrektor SP38