Radek Suski

 konkurs kbn

I. Organizator konkursu

Organizatorami konkursu są nauczyciele – wychowawcy świetlicy:

Monika Kozak, Renata Jones, Monika Głogowska, Anna Gozdalska-Kozak

II. Cele konkursu:

  1. Popularyzowanie polskich tradycji świątecznych.
  2. Rozwijanie zdolności plastycznych dzieci.
  3. Umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu.
  4. Poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

III. Regulamin konkursu:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III.
  2. Kartki powinny zawierać wkładkę z imieniem, nazwiskiem ucznia oraz klasą.
  3. Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs jedną pracę, wykonaną dowolną techniką plastyczną (np. rysunek, malarstwo, collage, wyklejanka, wydzieranka itd.) w rozmiarze A5 (A4 złożone na pół).
  4. Udział w konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.
  5. Prace należy składać w świetlicy szkolnej do dnia 4.12.2019 r.
  6. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez Organizatora Komisja konkursowa.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie.
  8. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone laureatom podczas apelu podsumowującego I półrocze.
  9. Prace pokonkursowe zostaną przeznaczone na cele charytatywne.
Piotr Dobrowolski

turniej warcabowy 1 20190702 1920724403       

     

            Dnia 6.06.2019 roku w świetlicy szkolnej odbył się finał  turnieju warcabowego.

Wicedyrektor Jerzy Jarosiński przywitał wszystkich uczestników, pogratulował im dotychczasowego startu w turnieju, przejścia przez etapy eliminacji i życzył  powodzenia w strategicznych podbojach. Następnie nastąpiło przecięcie wstęgi, które symbolizowało rozpoczęcie rywalizacji.

            Celem turnieju było rozbudzanie w dzieciach zainteresowania grami planszowymi - zwłaszcza warcabami, rozwijanie i doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej oraz zasad logicznego myślenia, a także wdrażanie do współzawodnictwa i sportowej rywalizacji.

We wstępnych eliminacjach wzięło udział 98 uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej.

Wyłoniono 18 finalistów:

Klasy I

  1. Przemysław Szaniawski z kl. I A
  2. Leon Wieczorek z kl. I A
  3. Bartłomiej Szkołut z kl. I B
  4. Marika Dyhodiuk z kl. I B
  5. Alicja Wołoszun z kl. I C
  6. Michał Szczepaniak z kl. I C

Klasy II

  1. Wojciech Mierzwa z kl. II A
  2. Błażej Tutka II A
  3. Karolina Ściborek z kl. II B
  4. Anna Milcarz z kl. II C
  5. Milena Wójtowicz z kl. II C
  6. Szymon Śpiewak z kl. II D

Klasy III

  1. Amelia Kęcka z kl. III A
  2. Julia Matyjasek z kl. III A
  3. Julian Czerwiński z kl. III B
  4. Krzysztof Basak z kl. III B

Kolejność miejsc, jakie zajęli uczestnicy tegorocznych rozgrywek finałowych: 

Klasy I

I miejsce Leon Wieczorek

II miejsce Michał Szczepaniak

III miejsce Alicja Wołoszun

Klasy II

I miejsce Wojciech Mierzwa

II miejsce Karolina Ściborek

III miejsce Anna Milcarz

Klasy III

I miejsce Julia Matyjasek

II miejsce Julian Czerwiński

III miejsce Amelia Kęcka

     Dyplomy i nagrody wręczył zwycięzcom  Dyrektor Szkoły Mirosław Wójcik, który podziękował i pogratulował wszystkim uczestnikom turnieju .Wydarzenie  to zakończył występ taneczny uczniów klas III.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii

 

 

 

Piotr Dobrowolski

konk świetlcowy

JOANNA WÓJTOWICZ z klasy II  zajęła I miejsce w kategorii klas II w IV Edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych pt.:  „Moje ulubione zwierzę” zorganizowanego przez Świetlicę ZSP w Gierałtowicach.

konk świetlicowy1

D.D.

 

Piotr Dobrowolski

konie koniki konkurs 4 20190527 1797601908

W październiku zorganizowany został 

Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. " Konie, koniki".

Laureaci konkursu:

Na poziomie klas pierwszych:

I miejsce – Kinga Pastuła

II miejsce – Wiktoria Osiak

III miejsce- Blanka Zagadło

Na poziomie klas drugich:

I miejsce – Antonina Trznadel

II miejsce – Wiktoria Osiak

III miejsce – Lena Figiel

Na poziomie klas trzecich:

I miejsce – Hania Lewandowska

II miejsce – Aleksandra Czyżyk

III miejsce – Laura Kamińska

 

Na  poziomie klas czwartych:

I miejsce – Aleksandra Szwaczko

II miejsce – Maja Korzeb

III miejsce – Nikita Kochuro

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie

a laureatom gratulujemy!

Zapraszamy do galerii